20 LET FLORBALU V HRADCI KRÁLOVÉ – TATRAN DAY

ATRAN DAY
Včerejší den byl plný florbalu a my Vám ho v tomto článku shrneme…
U příležitosti oslav 20. výročí florbalu v Hradci Králové se 13. ledna konala výjezdní utkání ženské Extraligy a mužské Superligy Tatranu Střešovice, to byla ale až pomyslná třešnička na dortu.

Pojďmě pěkně popořádku…
Od 7,00 začaly přípravy na tuto významnou akci pro hradecký florbal. V 9,00 hodin odstartoval turnaj mladších žáků, kterého se zúčastnily týmy: Tatran Střešovice, FBC Dobruška, Florbal Náchod a 3 týmy FbC HK.

Současně s turnajem jsme spustili doprovodný program v malé hale (turnaj v nájezdech a tvrdost střely). Tři nejlepší nájezdníci pak postoupili do velkého finále ve velké hale, které se odehrálo o první přestávce ženského utkání a nakonec se z výhry radoval hradecký Šimon Bezpalec.

Po tomto bloku se všechny zraky začaly upínat na utkání Extraligy žen mezi Tatranem Střešovice a Panthers Praha. Mezi 2. a 3. třetinou se Vám podepisovali hráči mužského A týmu. Této možnosti hráči FbC hojně využívali. Utkání dopadlo lépe pro Panterky, které si došly pro vítězství 7:5.

Po skončení utkání žen už přišli na řadu muži. Nejočekávanější z celého dne. Souboj mezi Tatranem Střešovice a LAUFEN Znojmo. Ačkoliv 2 třetiny bylo Znojmo lepším týmem, tak Tatran si pohlídal náskok z první třetiny a dokázal uhájit vítězství v poměru 7:6.
Hodnocení zápasů naleznete zde: http://www.tatranflorbal.cz/clanek.asp?id=V-Hradci-vysledkove-na-50%,-poradatelsky-ale-na-120!-1546
O přestávkách Superligy jste mohli vidět v akci taneční skupinu Cheeky Cheerky, které děkujeme za skvělá vystoupení. Po skončení zápasu následovala akce Zlepšuj se. Více informací zde: http://www.tatranflorbal.cz/zobraz.asp?t=zlepsuj-se. Kluci měli na hráče A týmu Tatranu zajímavé dotazy a všichni odcházeli domů spokojeni s pocitem, že si mohli popovídat s nejlepšími českými i slovenskými hráči.
Celé odpoledne jste se mohli bavit společně s T- Rexem a maskotem Pizzy Panda, kteří to pořádně rozbalili !
Obrovské díky patří všem hráčům a trenérům FbC Hradec Králové, kteří se zapojili do organizace. Byla to povedená akce, která důstojně zahájila letošní rok, ve kterém oslavíme výročí 20 let organizovaného florbalu v Hradci Králové.

zdroj: www.fbchk.cz

Přidej komentář jako první k "20 LET FLORBALU V HRADCI KRÁLOVÉ – TATRAN DAY"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*