9. ročník OSH – vyhlídkové lety pro handicapované

Dne 18. června 2016 na letišti v Hradci Králové se bude konat již 9. ročník akce „OSH“ (Open Skies for Handicapped). Tato jedinečná, již tradiční, „charitativní“ akce je uspořádána nejen pro naše hendikepované spoluobčany, ale i pro širokou veřejnost. Hlavním účelem jsou vyhlídkové lety pro postižené doprovázené bohatým programem, jako jsou různá vystoupení a podpora umělců. Jako každý rok nad touto akcí převzal záštitu ministr obrany, hejtman Královéhradeckého kraje, ministr zdravotnictví a předseda NRZP ČR.

Každoročně „OSH“ navštíví téměř 3000 lidí a cca 600 osob letí! Akce bude probíhat od 9,00 do cca 17,00 hod. Parkoviště je zabezpečeno v místě konání. Dále bude zajištěna kyvadlová doprava od nádraží na letiště a zpět. Pro handicapované občany bude kromě vyhlídkového letu zabezpečeno i malé občerstvení. Vstup a parkování pro všechny účastníky zdarma.

V případě zájmu o účast na 9. ročníku „OSH“ žádáme zájemce o prostudování potřebných informací ohledně povolení k letu na www.lshk.cz nebo www.os4h.cz, aby nás kontaktovali o počtu účastníků. Je nutné potvrzení od lékaře.

Fotky z minulých ročníků je možné shlédnout na Facebooku, stránka os4h.

Všichni jste srdečně zváni a věříme, že se budete dobře bavit!

 

foto:Photo BINDER

 

Přidej komentář jako první k "9. ročník OSH – vyhlídkové lety pro handicapované"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*