Baráž o účast v Krajské hokejové lize mužů

Baráž o účast v Krajské hokejové lize mužů V neděli 12.2.2017 se odehrálo v Novém Městě nad Metují třetí kolo baráže o účast v Krajské hokejové lize mužů, kde se střetly celky z Nového Města nad Metují a z Nové Paky. Vstup do baráže pro domácí Spartak nebyl příliš příznivý a tak po dvou prvních kláních zůstal bodově naprázdno. Další bodový půst si tedy nemohli novoměští dovolit. Naopak Nová Paka se mohla po prvních dvou duelech chlubit plným počtem bodů a případná výhra by pro novopacké hokejisty téměř znamenala záchranu. Bylo tedy o co hrát, což se projevilo na tempu zápasu již od první buly. V zápase jsme viděli mnoho ostrých střetů, ze kterých se hráčům nechtělo ani zvedat z ledu. Nechyběly také vypjaté situace před brankovištěm na obou stranách, byla to zkrátka přetahovaná a to nejen 60 minut, jelikož po uplynutí základní hrací doby byl stav nerozhodný 3:3. Ve třetí minutě nastavení šla Nová Paka do oslabení, čehož v zápětí Spartak z Nového Města nad Metují využil a získal tak dva drahocenné body do své sbírky.

autor: Janička Bártová

Přidej komentář jako první k "Baráž o účast v Krajské hokejové lize mužů"