Chybovat v obraně

Ani napotřetí v řadě se Slavii nepodařilo vyhrát úvodní zápas sezóny. Ve východočeském derby se sice Hradečtí rychle ujali vedení 10:0, ale poté začali chybovat v obraně a nechali se od soupeře zatlačit hluboko na vlastní půlku. Toho Rabbitohs s radostí využili a během 20 minut zvládli otočit skoré na poločasových 20:16 pro hosty. I přes velkou snahu byla hra Slavie v druhé půlce plná nepřesností, a když už se domácí hráči dostali na dohled soupeřova brankoviště, chybělo vždy pár centimetrů k úspěchu. Chrudim byla v koncovce mnohem preciznější a zvládla ještě navýšit vedení na konečných 32:20 z pohledu hostů. Hradec Králové předvedl svůj typický první sezónní zápas plný nepřesvědčivých skládek a chyb v rozehrávce. Neštěstí se v posledních sezónách zvládli hradečtí v dalších utkáních vždy zvednout a předvádět o několik tříd lepší výkony. Snad to bude i tentokrát. Přesvědčit se o tom můžeme už 22. Dubna, kdy Slávia přivítá doma Mad Squirrels Vrchlabí.

zdroj:Honza Heininger

Přidej komentář jako první k "Chybovat v obraně"