Daniel Trubač je od dnešního dne hráčem SK Slavia Praha

V uplynulých hodinách byl potvrzen přestup hradeckého středopolaře Daniela Trubače, kterého si vybral ligový mistr Slavia Praha. Jednání probíhala několik týdnů, ale teprve dnes byly dotaženy všechny potřebné formality. Tento přestup se z hlediska finančních podmínek řadí mezi nejvýznamnější v celé historii klubu. Kromě samotné přestupové částky budou hrát velkou roli případné bonusy za další úspěchy v kariéře Dana Trubače.
Devatenáctiletý záložník, který v loňském ligovém ročníku nastoupil k dvaceti pěti utkáním, byl převážně součástí základní sestavy Votroků. Kariéra Dana se vyvíjela velmi slibně, když už v roce 2014 debutoval ve svých 17 letech v hradeckém A – týmu v nejvyšší fotbalové soutěži. Trubač je zároveň dlouholetým reprezentantem, prošel národními výběry U16, U17, U18 a také U19. V současné době patří na soupisku reprezentačního výběru do 20 let.
„Chci se ve své kariéře posunout dál a toto je skvělá příležitost. Slavia je klub s obrovskými ambicemi a mě čeká tvrdá práce, na kterou se ale moc těším. Ano, je to výzva a místo v základu nemám jisté, ale je jenom na mně, zda se prosadím či nikoliv,“ prohlásil Daniel Trubač, jenž do Hradce Králové přestoupil z mateřského Spartaku Opočno již v žákovské kategorii.
Přestup Daniela Trubače do týmu SK Slavia Praha je skvělou vizitkou fotbalové akademie FC Hradec Králové a trenérů mládeže, kteří se na výchově tohoto hráče podíleli.
„Chtěl bych hradeckému fotbalovému klubu poděkovat za to, že mě jako hráče vychoval, a také za příležitost, kterou jsem zde dostal. Hrál jsem v nejvyšší soutěži, díky tomu jsem mohl dál pokračovat v reprezentačních výběrech. Musím také poděkovat fanouškům za dosavadní podporu a budu se těšit, že mi budou fandit i v jiném dresu,“ uvedl pro náš web Daniel Trubač.

Dane, přejeme ti, aby ses v novém působišti dobře adaptoval a rozvíjel svoji kariéru v české nejvyšší soutěži a také v evropských pohárech. Děkujeme za tvoje služby!

zdroj:fchk.cz

Přidej komentář jako první k "Daniel Trubač je od dnešního dne hráčem SK Slavia Praha"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*