FC Hradec dívky. – SK_Smiřice 0 : 3 a 2 : 9 (1:3)

V neděli za krásného slunného počasí jsme sehráli utkání s děvčaty FC HRADEC KRÁLOVÉ, kde je nejdůležitější hráčkou ,,naše,, Dája Haužvicová… První utkání nám moc nevyšlo, když většina hráčů ranní nedělní utkání doslova prospala a tak není moc co hodnotit, když jsme utkání vyhráli 0:3 góly kapitána Luciána Oláha.. Proti holkám hrajeme vždy úplně jiný fotbal, čím to asi bude kluci… :-)))

Druhé utkání už začalo lépe a hráli jsme pěkný fotbal, první gól vsítil Kuba Středa, druhý a třetí Lucián, děvčata snížila z trestného kopu a tak byl poločasový stav 1:3, když jsem byl spokojen s předváděnou hrou. Další branku přidal Lucián a pak přišel velký okamžik Jakuba Kopeckého, který krásně vsítil první gól v životě!!! GRATULUJU!!!!, další gól přidal opět Lucián, poté se nádherně konečně trefil Filda Havel, na 2:8 zvyšoval Lucián Oláh a skóre a celou podzimní sezónu završil netradičně hlavou Kuba Středa 2:9….:-))

Celou podzimní část sezóny podával celý tým výborné výkony a tak jsme skončili zaslouženě na prvním místě. Pohled na tabulku je opravdu krásný a musím přiznat, že asi i překvapivý…. :-))
Děkuji všem hráčům a rodičům za přístup k fotbalu a již teď se těším na závěr sezony, na který připravujeme malé překvápko..:-)

zdroj: www.smirice.eu

__

[supsystic-gallery id=9 position=center]

Přidej komentář jako první k "FC Hradec dívky. – SK_Smiřice 0 : 3 a 2 : 9 (1:3)"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*