FK Teplice – FC Hradec Králové 0:1 (0:1)

Ve 13. kole jsme zvítězili po poctivém, koncentrovaném a týmovém výkonu na půdě Teplic 0:1. Jedinou branku zápasu zaznamenal krátce před odchodem do šaten Petr Schwarz, který poslední zápasy potvrzuje, že je skutečným střelcem. V tabulce jsme se od sestupových pozic příliš neposunuli, jelikož Jihlava s Příbramí také vyhráli, ale bodově jsme se dotáhli na střed tabulky.

Zápas

Utkání bylo ubojované! Radim Ottmar nás podržel několika výbornými zákroky, skvěle zahrál i Martan a vůbec celý tým hrál jako vyměněný. První poločas jsme přečkali pár závarů domácích hráčů a před přestávkou jsme sami udeřili, kdy Schwarz uzavřel stranu po jednom z centrů a překonal Grigara – 0:1.
Ve druhé půli přicházely další šance, bohužel jsme je nedokázali lépe zužitkovat. Čím víc se blížil konec, tím víc Teplice otevírali zadní vrátka, a tak jsme se dostávali do brejků. Druhá branka, která by náš tým uklidnila nepadla, a tak musela zaúřadovat obrana v čele s vynikajícím Ottmarem. Domácím se vyrovnat nepodařilo a Hradec si tak, jak už se stalo tradicí, odváží z Teplic tři body.

Návštěvnost

Na Stínadlech bylo ohlášeno 2570 platících diváků, což je ostudné číslo. Hradec asi není pro teplické fanoušky natolik zvučný tým nebo raději nepřišli, protože počítali s tím, že si votroci z Teplic opět odvezou všechny tři body.

Fandění, ultras a vše okolo

Do Teplic vyjíždíme s časovým předstihem, aby jsme stihli navštívit hrad Kokořín, kde děláme pár fotek. Na “průzkum” bohužel nebyl čas, a tak jsme nasedli do aut a vyrazili na místo určení zápasu. Nakonec přijíždíme ke stadionu na čas, kupujeme vstupenky, dochází k osobní kontrole a jsme v sektoru. V něm se nás sešlo nakonec pouze osmnáct, ale přesto jsme se vyhecovali a zápas si za pomocí pokřiků a vybraných chorálů užili. Zhruba v 15. minutě vyvěšujeme vzkaz našemu vedení, nápisy s textem “NEDĚKUJEM, VYPADNĚTE – VÁŽNĚ TOHO BYLO DOST!” – “ZLATÝ TELE SLIBUJETE, DÁTE OHLODANOU KOST!” Vše se nakonec po menších komplikacích povedlo odprezentovat na výbornou.
Po závěrečném hvizdu na děkovačku míří asi třetina týmu, která je zbytkem okřiknuta a všichni nakonec odchází do kabin, načež reagujeme vypískáním a pokřikem JUKL VEN!
Zda to bylo z hlav hráčů nebo příkaz vedení klubu asi nerozluštíme, každopádně se to vůči výjezdníkům příliš nehodilo.

 

zdroj.www.votroci.cz

Fotogalerie

 

Přidej komentář jako první k "FK Teplice – FC Hradec Králové 0:1 (0:1)"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*