Honza Pázler se trefil

SC Znojmo – FC Hradec Králové 1:3 (1:0)

Hradec Králové – Po půli to nevypadalo dobře, Hradec ve 2. kole druhé fotbalové ligy ve Znojmě prohrával. Jenže přišla báječná dvouminutovka, která se stala zásadním momentem zápasu. Votroci nakonec zvítězili na jižní Moravě 3:1.
Jejich snahu řídil především střelec Jan Pázler. V přípravě nasázel sedm branek, v prvním kole proti Táborsku se netrefil, ale v pátek si spravil chuť.

Fakta – branka: 21. Javůrek – 51.a 74. Pázler, 52. Schwarz. Rozhodčí: Pechanec – Pospíšil, Vlasjuk. ŽK: Urbančok, Javůrek, Lacko, Malár – M. Černý, Pázler, Zorvan. Diváci: 1510. Poločas: 1:0.
1. SC Znojmo: Veselý – Helísek, Malár, Svozil, Cihlář – Lacko – Teplý, Njire, Urbančok (61. Hladík), Javůrek (81. Štrombach) – Šamánek.
FC Hradec Králové: Ottmar – M. Černý (82. Mudra), Bederka, Plašil, Shejbal – Jirsák, Schwarz – Martan, Zorvan, Vlkanova (84. Súkenník) – Pázler (76. Žondra).
Zdroj: facebook

Přidej komentář jako první k "Honza Pázler se trefil"