Jasná výhra Lvic nad soupeřkami z Ostravy

Ve čtvrtém kole základní části BONVER ŽBL hostily hráčky Sokola ZVU STROJÍRNY Hradec Králové celek SBŠ Ostrava. Utkání začalo v 16,00 hodin v hale na Eliščině nábřeží. První střely na koš vyšly soupeřkám. Domácí hráčky ale rychle zareagovaly a už po pěti odehraných minutách 1. čtvrtiny vedly 13 : 8. Od této chvíle si držely vedení po celou dobu utkání. Výsledek této části, stejně jako všechny ostatní, vyzněly ve prospěch domácích Lvic. Ty své vedení stále navyšovaly, ve čtvrté čtvrtině dokonce až na rozdíl více než 30 bodů. Ke konci utkání hostující hráčky sice snížily, nicméně Lvice vyhrály rozdílem 30 bodů, a to 89 : 59.
Nejlepší střelkyní domácích hráček byla Tereza Kuthanová s nastřílenými 18 body, následovaly ji Josipa Bura, Michaela Stará a Kateřina Zavázalová, všechny se stejným počtem 10 nastřílených bodů.
Lvice si zaslouží za třetí vítězství v řadě naše poděkování!

4. kolo | Sobota 03.10.2015, 16:00 | Hala TJ Sokol Hradec Králové

Sokol ZVU STROJÍRNY Hradec KrálovéSBŠ Ostrava

89:59

24:14, 39:31, 63:42

Body Lvice: Kuthanová Tereza 18, Bura Josipa 10, Stará Michaela 10, Zavázalová Kateřina 10, Rosenbaumová Klára 8, Křížová Kateřina 7, Matušková Michaela 7, Hrušková Anna 6, Lehtoranta Linda Lotta 5, Andělová Gabriela 4, Kaňuková Michaela 4

Body SBŠ Ostrava: Young veeshaundra 17, Burzová Gabriela 10, Dušanić Latinka 10, Vojtíková Klára 10, Havlíková Veronika 5, Kovářová Simona 3, Potočková Michaela 3, Sedláčková Tereza 1
Diváci: 300

Sokol ZVU STROJÍRNY Hradec Králové: Kuthanová Tereza, Bura Josipa, Stará Michaela, Zavázalová Kateřina, Rosenbaumová Klára, Křížová Kateřina, Matušková Michaela, Hrušková Anna, Lehtoranta Linda Lotta, Andělová Gabriela, Kaňuková Michaela

SBŠ Ostrava: Young veeshaundra, Burzová Gabriela, Dušanić Latinka, Vojtíková Klára, Havlíková Veronika, Kovářová Simona, Potočková Michaela, Sedláčková Tereza, Thiebergerová Pavla

_______

[Best_Wordpress_Gallery id=“23″ gal_title=“Sokol ZVU STROJÍRNY Hradec Králové – SBŠ Ostrava 89:59″]