Lvice úspěšné na závěr základní části

Sokol ZVUS Hradec Králové – U19 Chance 98:69 (21:17, 52:36, 75:52)

Poslední utkání základní části čekalo na hradecké Lvice, které v domácím prostředí haly na Sokole přivítaly strakonický klub U19 Chance.

Stejně jako ve středečním utkání na Slavii trenérka Romana Ptáčková rozdělila herní čas mezi všechny hráčky. V obvyklé rotaci v sobotu chyběla dvojice Křížová – Hartigová, která utkání pouze přihlížela.

Samotné utkání se zejména v jeho úvodu neslo v pohodovém duchu a volnějšího tempa Lvic hostující hráčky využily k tomu, aby držely lichotivý rozdíl ve skóre.

Tento obraz hry se však ve druhé čtvrtině změnil. Lvice přidaly na obrátkách a výsledkem bylo šestnáctibodové vedení v poločase – 52:36.

Třetí čtvrtina byla hodně podobná té druhé. Lvice diktovaly tempo hry, předvedly několik pohledných kombinací a dokázaly svůj náskok ve skóre přehoupnout přes dvacet bodů.

Poslední čtvrtina utkání již řešila pouze a jen konečný rozdíl ve skóre. Osmička strakonických hráček navíc musela řešit problémy s fauly trojice hráček, které měly po čtyřech osobních chybách. No a tak si v pohodě a uvolněně hrající Lvice závěr zápasu užily a konečný výsledek 98:69 byl naprosto zasloužený a odpovídající dění na palubovce.

Přidej komentář jako první k "Lvice úspěšné na závěr základní části"