Nový ročník ŽBL rozlosován, Lvice čeká na úvod doma repríza finále z uplynulé sezóny

zdroj:www.hradeckelvice.cz

Před dvěma měsíci Hradecké lvice slavily historickou stříbrnou medaili, kde ve finále nestačily na favorizovaný tým USK Praha. V uplynulých dnech proběhlo rozlosování zápasů pro další sezonu ŽBL 2015/2016. V úvodním kole bude naše hráčky čekat nejtěžší tým ŽBL, ZVVZ USK Praha. Bude to repríza finále z loňské sezony.

Tým USK Praha opět v následující sezoně odehraje v základní části jenom venkovní utkání, tak jako tomu bylo v minulé sezoně.

První derby nás čeká v 7. kole. Hradecké lvice v sobotu 17. října zajíždí do Trutnova, kde se utká s místní BK Kara Trutnov. Domácí odveta derby o Východní Čechy bude na programu 30. ledna příštího roku v rámci 18. kola.

Dále se opět můžeme těšit na zápasy s BK Žabiny Brno (v loňské sezoně – IMOS Brno) , DSK Basketball Nymburk a pikantní souboje s Valosunem Brno a Slávií Praha.

Potvrzené změny v kádru: Po zranění se vrací Míša Stará, naopak kádr opouští běloruská reprezentantka a opora Hradeckých lvic Tatsi Likhtarovich. Tatsi děkujeme za působení v našem týmu a přejeme ji všechno nejlepší v dalším působení. Zraněná stále zůstává Míša Hartigová, která je v rekonvalescenci po zranění kolene a bohužel nestihne start ŽBL. Míšo přejeme ti brzké uzdravení. V týmu nadále budou působit Katka Zavázalová, Katka Křížová, Terka Kuthanová a Klára Rosenbaumová, které prodloužily smlouvy v týmu Hradeckých lvic. Otazník stále visí nad reprezentantkou Klárou Pochobradskou a nad Andreou Andělovou, která pravděpodobně míří do Karlových Varů.

Kompletní program zápasů ŽBL 2015/2016 na
http://www.cbf.cz/souteze/rozpis-utkani/rozpis_3310.html

Přidej komentář jako první k "Nový ročník ŽBL rozlosován, Lvice čeká na úvod doma repríza finále z uplynulé sezóny"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*