Partneři zahájili sezonu na univerzitní půdě

zdroj: www.fchk.cz

Jak už bývá dobrým zvykem a tradicí, tak i před začátkem letošního ročníku Fotbalové národní ligy došlo na setkání partnerů, sponzorů a členů klubu HRADEC 100. Čtvrteční událost se konala v příjemných a moderních prostorách Objektu společné výuky Univerzity Hradec Králové.

Právě o spojení klubu FC Hradec Králové a akademické půdy UHK hovořil člen představenstva Václav Víška. „FC Hradec Králové je silná značka v regionu, Univerzita Hradec Králové je druhá silná značka. Je velice výhodné na úrovni marketingu a PR tyto dvě výrazné značky propojit. V první dimenzi se chceme vzájemně mediálně podporovat a sdílet výsledky naší práce,“nastínil budoucí spolupráci Mgr. Václav Víška, Ph.D., který je rovněž statutárním zástupcem děkana a proděkan pro studijní záležitosti.

V průběhu večera dále došlo k představení všech nových tváří v kádru Votroků a prostor byl i pro krátké rozhovory. Velký zájem byl samozřejmě o nového kapitána Pavla Krmaše, který do Hradce zamířil po osmi letech strávených v Německu.„Věřím, že sezonu společně zvládneme. Jsem v očekávání, co nás v druhé lize čeká. Já tu úroveň druhé ligy neznám. Takže určité napětí tu je a já doufám, že do soutěže dobře vykročíme. Začátek je vždycky důležitý,“ prozradil přítomným hostům pětatřicetiletý obránce.

Ke slovu se dostal i místopředseda představenstva Ing. Richard Jukl, jenž především poděkoval všem partnerům za podporu a nastínil vize do nového ročníku Fotbalové národní ligy. „Jsem moc rád, že se takto pravidelně setkáváme, chtěl bych vám také všem poděkovat za zachování přízně. Pevně věřím, že sezonu úspěšně zvládneme,“ uvedl Ing. Richard Jukl.

AE2P1899AE2P1980AE2P1969AE2P1972AE2P1920

 

 

Přidej komentář jako první k "Partneři zahájili sezonu na univerzitní půdě"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*