Permanentky jdou do prodeje 11. července za příznivých 990 Kč!

Začátek nového soutěžního ročníku bude pro Votroky určitě nestandardní, neboť několik prvních domácích zápasů odehrají v azylu v Mladé Boleslavi. Důvodem je rekonstrukce východní tribuny. Predikce hovoří o tom, že se pod lízátky první duel s pražskou Slavií odehraje v půli října. Klub však již nyní připravuje k prodeji permanentní vstupenky, a je také stanovena výše vstupného. Permanentky budou samozřejmě platit jak na stadionu v Hradci Králové, tak v mladoboleslavském azylu.
Permanentkáře určitě potěší cena. Ta je stanovena na 990 Kč (zlevněná studenti/důchodci 500 Kč), takže když si to fanoušek vydělí počtem všech „domácích“ utkání, vyjde mu cena 66 Kč (zlevněná 33 Kč) na zápas. K permanentce pak ještě jako bonus fanoušek obdrží při jejím zakoupení zajímavý dárek.

Pojďme si také prozradit cenu vstupného na následující prvoligový ročník 2016/2017. To se bude na obou stadionech lišit. Klub vzal na vědomí odloučení od domovského stánku, proto cena vstupného na Městský stadion v Mladé Boleslavi bude pouze 80 Kč, zlevněná pak 40 Kč. Při prvních skutečně domácích zápasech na Malšovickém stadionu pak fanoušek zaplatí120 Kč, resp. student a důchodce 60 Kč.

Ceny vstupného a permanentních vstupenek pro sezonu 2016/2017

Vstupné – Městský stadion v Mladé Boleslavi: 80 Kč (zlevněné 40 Kč) 
Vstupné – Všesportovní stadion v Hradci Králové: 120 Kč (zlevněné 60 Kč)
Permanentní vstupenka      990 Kč
Permanentní vstupenka zlevněná (studenti, důchodci): 500 Kč
ZTP a ZTP-P a děti do 130 cm zdarma

 

Permanentní vstupenky se začnou prodávat přednostně pro držitele permanentek z uplynulé sezony (nutno při koupi předložit) od pondělí 11. července úderem pravého poledne na Malšovickém stadionu. Prodejní doba bude, stejně jako další následující dny, končit v 18.00 hodin. Ve středu 13.7 pak bude otevřen volný prodej pro ostatní příznivce Votroků. Takto se budou prodávat první týden (11. – 15. 7. od 12.00 do 18.00 hod.). V následujících dnech klub stanoví prodejní dobu podle zájmu fanoušků. Veškeré informace o předprodeji budou uveřejněny na webových a facebookových stránkách klubu.
Klub FC Hradec Králové bude také na své domácí zápasy v Mladé Boleslavi pořádat autobusové zájezdy. Více informací najdete na klubových stránkách před začátkem sezóny.
A jaké zápasy fanoušky čekají v nuceném azylu? Ve 2. kole s Jabloncem (6. 8.), ve 4. kole s Jihlavou (20. 8.), v 6. kole s Příbramí (10. 9.) a s Mladou Boleslaví se rozloučí v 8. kole zápasem proti Zlínu (24. 9.). Zápas 10. kola se Slavií Praha (15. 10.) by měli Votroci odehrát již pod lízátky.

Přidej komentář jako první k "Permanentky jdou do prodeje 11. července za příznivých 990 Kč!"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*