Povedená příprava „Votroků“

FC Hradec Králové – FC MAS Táborsko 1:0 (0:0)

 

V sobotu v pravé poledne sehráli fotbalisté FC Hradec Králové předposlední přípravu před startem jarních odvet. Na přírodní a pečlivě připravené travnaté ploše ve SCM na Bavlně přivítali sedmý celek druhé ligy z Táborska.

Trenér Bohuslav Pilný již ladí svůj orchestr do detailů a na hřišti to bylo vidět. Votroci v utkání jasně dominovali a výhra 1:0 byla zasloužená. O té rozhodl po rohovém kopu Mareše přesnou koncovkou ADAM VLKANOVA, který se dobře zorientoval v pokutovém území soupeře.

Ve hře Votroků se našlo hned několik potěšitelných faktorů. Od bezchybné obranné činnosti, kde opět předvedla své kvality dvojice Krmaš – Nosek, přes dravou a přímočarou záložní řadu mladíků. Na hrotu se po chvilkovém výpadku opět představil Jan Pázler a zaměstnával vytrvale obranu soupeře.

Nyní na Votroky čeká 27.2. generálka s Převýšovem a pak již velice ostrý a atraktivní start mistrovských zápasů. Nejprve 1.3. od 17:00 hostí v poháru Mladou Boleslav a následně v sobotu jedou k derby do Pardubic. Hradecký fotbalový fanoušek se má na co těšit…

.

[supsystic-gallery id=43 position=center]

Přidej komentář jako první k "Povedená příprava „Votroků“"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*