Sponzoři hokejové utkání ovládli a po právu si připsali vítězství

V zimní přestávce fotbalové ligy se již tradičně odehrálo hokejové utkání partnerů a vedení klubu proti vybranému soupeři. Tentokrát se lidé, kteří podporují hradecký fotbal, střetli s nově vzniklým hokejovým týmem Retro HK.
V úterní podvečer patřila ledová plocha královéhradeckého zimního stadionu fotbalistům, respektive sponzorům a vedení FC Hradec Králové. Ti nastoupili proti hokejovému týmu Retro HK, který v loňské sezóně založili lidé z cestovní kanceláře BK Tour, což je také jeden z obchodních partnerů hradeckých fotbalistů. „Dnešní doba moc pohybu nepřeje. Každý z nás má své zaměstnání, svoji rodinu a prostor na sport, na který jsme byli v mládí všichni zvyklí, se nějak vytratil. S pár kamarády jsme si řekli, že vše změníme a z malé skupiny lidí se najednou parta rozrostla na desítky členů. Chodí s námi i lidé z vedení fotbalového klubu, s kterým obchodně spolupracujeme, a společné sportovní klání bylo na světě,“ vysvětluje vše okolo hokejového zápasu ředitel BK Tour Michal Moravec.
Partneři FC Hradec Králové měli během hodiny a půl hokejově navrch. „Konečný výsledek snad není ani podstatný. Důležité je, že se můžeme potkat s lidmi, kteří vkládají do našeho klubu peníze, potkat se i jinde, než v kanceláři. My jim všem touto cestou chceme vždy poděkovat,“ říká ředitel klubu FC Hradec Králové Ing. Richard Jukl, který také hájil barvy sponzorů a připsal si na své konto jednu branku.
Podobné setkání se bude opakovat i na jaře, kdy však dojde k měření sil na travnaté hrací ploše. Naposledy se u podobného klání partneři sešli v rámci oslav 110 let od založení klubu, kdy přivítali na hřišti Bavlna starou gardu tureckého klubu Antalyaspor Antalya. „Letos bychom chtěli k střetnutí přizvat některý z týmů fotbalových osobností a osob z kulturního prostředí,“ prozradil plán na jaro Václav Víška, člen představenstva.
A jak tedy vlastně úterní měření sil mezi FC Hradec Králové partneři vs. Retro Team HK dopadlo? Po mírné převaze, která byla znatelná po celé utkání, zvítězili fotbaloví partneři 6:1, když se na gólech postupně podíleli Václav Vašata (Stampatti Hradec Králové), Pavel Král (Deník), Petr Jezdinský (FCHK), 2x Lukáš Kopp a Richard Jukl (FCHK).
Jak již bylo napsáno, o výsledek však tentokrát nešlo. Mnohem důležitější bylo prožití příjemného odpoledne ve společnosti lidí, kteří se spolupodílejí na chodu fotbalového klubu FC Hradec Králové.
FC Hradec Králové partneři vs. Retro Team HK 6:1 (3:0, 1:0, 2:1)
Branky: 2x Lukáš Kopp, Vašata (Stampatti Hradec Králové), Král (Deník), Jezdinský (FCHK), Jukl (FCHK).Rozhodčí: Votroubek, Počet diváků: 20.
Sestava FC Hradec Králové, partneři: Pilný (FCHK) – Horák (O2TV), Jezdinský (FCHK), Chýlek (Astor Komplex), Franc (FCHK), Bureš (Nové Adalbertinum) – Kopp (SECA), Vlasák (zastupitel HK), Čáp (JAKO), Podhajský (FCHK), Král (DENÍK), Vašata (Stampatti), Hochman (Montela HK), Vedlich (náměstek primátora HK), Jukl (FCHK) – Scháněl
.
[supsystic-gallery id=31 position=center]

Přidej komentář jako první k "Sponzoři hokejové utkání ovládli a po právu si připsali vítězství"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*