Tomáš Savka & BigBand Jiřího Pavlíka

Koncert PETROF

VÍKEND PLNÝ JAZZU

100. let republiky v PETROFu

Staňte se součástí 100. oslav od vzniku první republiky a prožijte víkend ve vlnách rozverného swingu a to nejen díky skvělým výkonům Jiřího Pavlíka. Večerem zazní skladby první poloviny 20. století v českém podání zahraničních hall swingových coverů Big Bandu Jiřího Pavlíka za zpěvu muzikálového herce Tomáše Savky.

Vystupující:

  • Big Band Jiřího Pavlíka
  • Tomáš Savka

Program:

Během koncertu zazní skladby světových umělců zahraničního swingu a hallového jazzu v českém podání. Návštěvníci se můžou těšit na prostory PETROF Gallery, které budou inspirovány výzdobou na téma výročí 100 let ČSR.

Jiří Pavlík a Big Band:

Začátky kapely sahají do roku 1944, kdy ještě během války, založil hradečák Ladislav Bareš první, skutečně swingový orchestr. V roce 2011 byl členy kapely osloven zástupce mladší generace hráčů, dřívější člen orchestru Jiří Pavlík. Pod jeho vedením je nadále udržována letitá tradice hradeckého velkokapelového swingu.

Tomáš Savka:

Český zpěvák a muzikálový herec. Držitel Ceny Thálie za rok 2014, mimo jiné sólista Hudby Hradní stráže a Policie České republiky. Koncertuje sólově se svým jazzovým triem i jako host různých bigbandů po celé ČR.

Přidej komentář jako první k "Tomáš Savka & BigBand Jiřího Pavlíka"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*