U15 Basketball : Na závěr ligy výhra v Trutnově

Poslední zápas ligové části čekal na Lvice U15, které zajížděly do Trutnova. Do utkání dostaly některé hráčky po sobotním utkání volno, naopak více minut dostaly ty méně vytížené. O vítězi utkání nebylo pochyb od první čtvrtiny, kterou Lvice vyhrály čtrnáctibodovým rozdílem. Konečné skóre 49:90 bylo zaslouženým vyjádřením sil na hřišti. Jak bylo zmíněno, utkání bylo posledním v ligové části. Do té extraligové jdou Lvice s bilancí 3/3. Není to žádná hitparáda, ale ani tragédie. Stále je v našich silách vyhrát extraligu a mít v domácím prostředí MČR. Co k tomu potřebujeme? Samozřejmě vyhrávat, zlepšit se na doskoku, stabilizovat naše šestkové pokusy a udržet si chuť, se kterou nyní trénujeme a vesměs i hrajeme. Hlavně ten obranný doskok Lvice trápí a bude mu věnována v tréninku velká pozornost se kterou bude souviset i středeční překvapení, které na hráčky čeká na tréninku. Takže ligová část je již minulostí a vysvědčení by bylo chvalitebné. Doufejme, že po extraligové části to bude na výbornou.