V SOBOTU ZAČÍNÁ BONVER ŽBL! Přijede USK Praha

Nová sezona startuje! První kolo BONVER ŽBL je naplánované na sobotu 19. září. Úderem šestnácté hodiny bude zahájen první zápas Hradeckých lvic. Na začátek sezony se Lvice utkají s nejtěžším soupeřem ligy, ZVVZ USK Praha. Ano, první kolo nabídne souboj finalistů loňského ročníku.

Rozhodčími pro tento zápas budou Petr Hruša a Michal Šafařík. Komisařem zápasu bude Vladimír Zelinka.

Od nové sezony vstupují Lvice pod novým názvem klubu – Sokol ZVU STROJÍRNY Hradec Králové. ČBF se podařilo zajistit hlavního partnera pro nejvyšší soutěž basketbalistek. Od nové sezony soutěž ponese název BONVER ŽBL, místo ŽBL.

V hradeckém klubu proběhlo několik změn. Kádr Lvic opustily Klára Pochobradská ( Empoli / It. ), Tatsiana Likhtarovic ( ? ) a Andrea Andělová ( BK Lokomotiva Karlovy Vary ). Holkám děkujeme za odvedenou práci v týmu Hradeckých lvic a přejeme jim hodně zdraví, štěstí a úspěchů v nových klubech. Na druhou stranu, do Hradce Králové, přichází finská reprezentantka Linda Lehtoranta a pivotka z Chorvatska, Josipa Bura. Z juniorek dále přichází Tereza Zítková.

Pro chorvatskou posilu Josipa Bura to bude první soutěžní zápas za Hradecké lvice. Na zápas se těší a zve fanoušky do hlediště: „Sezonu začínáme s nejlepším týmem České republiky. Bude to pro nás těžký zápas, ale my se s tím popereme! Přijď i ty a buď našim 6. hráčem na palubovce!

Přidej komentář jako první k "V SOBOTU ZAČÍNÁ BONVER ŽBL! Přijede USK Praha"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*