Votroci ztratili hned v úvodním kole

Po roce v nejvyšší fotbalové soutěži šli fanoušci hradecké kopané opět na druhou nejvyšší soutěž. V jejím úvodu přijel na stadion do Malšovic celek Táborska.

Votroci pod vedením Karla Havlíčka představili na levém kraji obrany novou posilu Jiřího Fundu, ten však musel již po třiceti minutách pro zranění ze hřiště, na kterém ho nahradil navrátilec Jan Shejbal. Do utkání nemohl zasáhnout také Martin Nosek, který se zranil při rozcvičování, v sestavě jej nahradil univerzál Marek Plašil.

Samotné utkání začali Votroci dobře a svého soka přehrávali. Bohužel ale doplatili na velice špatnou koncovku. K té svým výborným výkonem přispěl také hostující brankář Toma, který přiváděl domácí střelce k šílenství.

Na konci prvního poločasu vybral slabší chvilku domácí kapitán Radim Ottmar, když jeho chybnou rozehrávku vystihl hostující Musiol a poslal Táborsko do vedení  – 0:1.

V poločasové přestávce Votroci zmobilizovali síly a soupeře přišpendlili do svého pokutového území, ale gólově vyjádřil převahu pouze Petr Schwarz, který krásně uklidil přihrávku nejlepšího hráče domácích Adama Vlkanovy – 1:1.

V samotném závěru mohl o třech bodech rozhodnout domácí kanonýr Jan Pázler, ale skvělý Toma byl proti. V prvním kole tedy Votroci remizovali s Táborskem 1:1 a tisícovku fanoušků tedy výhrou nepotěšili. I přes sympatický výkon je remíza v úvodním kole ztrátou.

Přidej komentář jako první k "Votroci ztratili hned v úvodním kole"